GP Kelab dan Persatuan

SETIAUSAHA KOKURIKULUM:PN.NORAIN BT ABU BAKAR

PENYELARAS KELAB DAN PERSATUAN:PN.RAFIDAH BT YAHAYA

 

BAHASA MELAYU

KETUA:PN.HASWATI BT ABD. WAHAB

  1. PN.FAUZAN BT GHAZALI

KO-AKADEMIK

  1. PN.FAUZAN BT GHAZALI
  2. PN.HASNIAH BT MD.SABOO@EUSOP
  3. PN.NUR IFFAH BADIHAH BT MAT RAZALI
  4. EN.MOHD YATIM BIN RAMLI
  5. EN.AKHBAR BIN ABU BAKAR
  6. PN.HASWATI BT ABD.WAHAB\

 

BAHASA INGGERIS

KETUA:PN.JAYALALIDHA A/P VESOVALINGAM

  1. PN.MARILYN ANUGRAHAM

KO-AKADEMIK

  1. PN.MARILYN ANUGRAHAM
  2. PN.JAYALALIDHA A/P VESOVALINGAM
  3. CIK HAMIZAH BT HAMID
  4. PN.SITI AFIZAN BT AMIR HASSAN
  5. PN.RAFIDAH BT YAHAYA
  6. PN.SUMATHI A/P I.P SHANMUGAM

 


 

BAHASA CINA

KETUA:PN.WOO SIEW THIN

  1. PN.KHOR SHY YUNN

 

BAHASA TAMIL

KETUA:PN.SUKUMARI A/P KANNAN

  1. PN.RUBAVATHI A/P MARWANDASAMY

 

PENDIDIKAN ISLAM

KETUA:CIK SALBIAH BT BAHARUM

  1. PN.NOOR AZIAN BT MOHAMAD NOOR

 

KOPERASI DAN KEPENGGUNAAN

KETUA:PN.NOORAZURA BT AZMI

  1. PN.SHARIZA BT OTHMAN

 

PENDIDIKAN SENI

KETUA:PN.JAMALIA GOLONIUS

  1. EN.FAIZAN BIN SAARI

 

GEOGRAFI (PECINTA ALAM SEKITAR)

KETUA:PN.NORIDAH BT ABU

  1. PN.JAMILAH BT AHAMED

 

SAINS&MATEMATIK

KETUA:PN.HASLINSA BT ALI

  1. PN.NUR ILLYA AMEERA BT MUAHMAD

 

EKONOMI RUMAH TANGGA

KETUA:PN.ROSNITA BT MAHMUD

  1. PN.ROGAYAH BT SHEIKH ABU BAKAR

 

KOMPUTER,ICT DAN TEKNOLOGI

KETUA:PN.HASNIAH BT MD SABOO@EUSOP

  1. PN.MARIAH BT MOHD DAUD

 

ROBOTIK

KETUA:PN.BASYIRAH BT ABDUL RAHMAN

  1. PN.SABREENA BT MAT SAAD

 

TUNAS NIAGA

KETUA:PN.SITI SUHAILA BT MAT SAAD

  1. PN.NOORASHIKIN BT MOHAMED

 

RUKUNEGARA

KETUA:EN.SAMSUDIN BIN JAAFAR

  1. CIK WAHIDAH NAJIB BT ROSLAN

 

BIMBINGAN DAN KERJAYA

KETUA:HJH.MAZWANI BT BAKHRI

  1. PN.NOORADILA BT HASHIM

 

SPBT

KETUA:CIK RUWAIDA BT AHMAD

  1. PN.AISAH BT HASSAN

 

PSS

KETUA:PN.SOLLEHAH BT SAADIN

  1. PN.NORLIDA BT MOHD MAHUDIN

 

PENCEGAHAN JENAYAH

KETUA:PN.NOORHANIM BT HASSAN

  1. EN.MOHD SHAHURI BIN MD IDRIS

 

MPV

KETUA:NASRULFIZA BT ABDUL RASID


KESENIAN DAN KEBUDAYAAN

KETUA:EN.MOHD YATIM BIN RAMLI

  1. PN.ROZITA BT ARIFFIN
  2. PN.WAN ROZITA
  3. PN.NINI SUHAILA

 

SKIM LENCANA ANTI DADAH (SLAD)

KETUA:NOR AZIMI BT KASSIM

  1. PN.NOORADILA BT HASHIM

 

YOUNG ENTREPRENUER (YE)

KETUA:SUMATHI A/P I.P SHANMUGAM

  1. PN.NUR IZZAH
  2. PN.NOOR IFFAH BADIHAH BT MD. RAZALI
  3. PN.SYAKIRAH BT SHARIFF

 

PEMIMPIN MUDA SUKAN (QUATER MASTER)

KETUA:CIK HAMIZAH BT HAMID

  1. GURU-GURU PJK

 

REKACIPTA & INOVASI

KETUA:EN.MOHD FADZIL BIN AHMAD


 

SEJARAH

KETUA:PN.K.R.MANJU A/P K.RAJAH

  1. PN.SYARIFAH @BAIZURA BT MOHD RODZE

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>