JK Majlis Sukan Sekolah

SENARAI NAMA GURU RUMAH SUKAN

SETIAUSAHA SUKAN:EN.SAMSUDIN BIN JAFFAR

PENOLONG SETIAUSAHA:PN.NUR ILLYA AMEERA BT MUAHMAD

PENGURUS TEKNIK:EN.MOHD SHAHURI BIN MD.IDRIS

RUMAH BIRU

KETUA:PN.SHAKIRAH BT SHARIFF

PENOLONG:PN.MARIAH BT MOHD DAUD

  1. EN.FAIZAN BIN SAARI(L1-S/TARA)
  2. EN.MOHD FADZIL BIN AHMAD(L2-S/TARA)
  3. PN.NASRULFIZA BT ABDUL RASID(P1-S/TARA)
  4. PN.ROSNITA BT MAHMUD(P2-S/TARA)
  5. PN.NOORHANIM BT HASSAN (L1-PS/ST)
  6. PN.NORASHIKIN BT MOHAMED(L2-PS/ST)
  7. PN.NURUL FAZLIN BT ZAKARIA (P1-PS/ST)
  8. PN.HASNIAH BT MD.SABOO@EUSOP (P2-PS/ST)
  9. PN.NOORAZURA BT AZMI (PERBARISAN)
  10. PN.SHARIZA BT OTHMAN (PERBARISAN)
  11. CIK HAMIZAH BT HAMID (LOGISTIK/KECEMASAN)
  12. PN.NORAIN BT ABU BAKAR (PENDAFTARAN/NOMBOR)
  13. PN.NOORAZIAN BT MOHD NOOR (MAKANAN/KEBERSIHAN)

 

RUMAH HIJAU

KETUA:PN.BASYIRAH BT ABD.RAHMAN

PENOLONG:PN.SITI SUHAILA BT MAT SAAD

  1. MOHD YATIM B. RAMLI (L1-S/TARA)
  2. KHAIRUDIN BIN ISMAIL (L2-S/TARA)
  3. SITI NORINA BT MOHD ALIAS (P1-S/TARA)
  4. PN.FAUZAN BT GHAZALI (P2-S/TARA)
  5. PN.HALINA BT AHMAD (L1-PS/ST)
  6. AISAH BT HASSAN (L2-PS/ST)
  7. JAMILAH BT AHAMED (P1-PS/ST)
  8. HJH.MAZWANI BT BAKHRI (P2-PS/ST)
  9. JAYALALIDHA A/P VESOVALINGAM (PERBARISAN)
  10. MOHD RAZUHAN BIN MD RADZI (PERBARISAN)
  11. NOORADILA BT HASHIM (LOGISTIK/KECEMASAN)
  12. M.RUBAVATHI A/P MARWANDASAMY (PENDAFTARAN/NOMBOR)
  13. PN.FATIHAH BT ABD. KADIR (MAKANAN/KEBERSIHAN)

 

 

RUMAH KUNING

KETUA:PN.SOLLEHAH BT SAADIN

PENOLONG:CIK WAHIDAH NAJIB BT ROSLAN

  1. PN.NU IZZAH BT ISMADI (L1-S/TARA)
  2. PN.NORAZIMI BT KASSIM (L1-S/TARA)
  3. PN.RAFIDAH BT YAHAYA (P1-S/TARA)
  4. PN.ROGAYAH BT SHEIKH ABU BAKAR (P2-S/TARA)
  5. EN.AKHBAR BIN ABU BAKAR (L1-PS/ST)
  6. PN.KR MANJU A/P AK RAJAH (L2-PS/ST)
  7. PN.NOORINI BT AWANG 9(P1-PS/ST)
  8. PN.HASWATI BT ABD. WAHAB (P2-PS/ST)
  9. PN.SABREENA BT MAT SAAD (PERBARISAN)
  10. CIK SRIMINANGWATI BT ZAINULIS (PERBARISAN)
  11. PN.ROZITA BT ARIFFIN (LOGISTIK/KECEMASAN)
  12. CIK SALBIAH BT BAHARUM (PENDAFTARAN/NOMBOR)
  13. PN.SYARIFAH @ BAIZURA BT MOHAMAD RODZE (MAKANAN/KEBERSIHAN)

 

 

RUMAH MERAH

KETUA:PN.NOR IFFAH BADIHAH BT MAT RAZALI

PENOLONG:PN.HASLINDA BT ALI

  1. PN.SITI AFIZAN BT AMIR HASSAN (L1-S/TARA)
  2. EN.MOHD SAIFUL BAHRI (L2-S/TARA)
  3. PN.SUMATHI A/P SHANMUGAM (P1-S/TARA)
  4. PN.JAMALIA GOLONIUS (P2-S/TARA)
  5. PN.KHOR SHY YUNN (L1-PS/ST)
  6. PN.WOO SIEW THIN (L2-PS/ST)
  7. CIK RUWAIDA BT AHMAD (P1-PS/ST)
  8. PN.SUKUMARI A/P KANNAN (P2-PS/ST)
  9. PN.NOR MAZIDAH BT AHMAD LUTFI (PERBARISAN)
  10. PN.NORIDAH BT ABU (MAKANAN/KEBERSIHAN)
  11. PN.MARILYN ANUGRAHAM (LOGISTIK/KECEMASAN)
  12. PN.NORLIDA BT MOHD MAHUDIN (PENDAFTARAN/NOMBOR)
  13. GURU X (PERBARISAN)

 

 

 

 

1 comment

  1. Abdullah bin Jahsy

    Alhamdulillah. Info yang menarik! Terima Kasih

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>